0 0.00€
Vaša košarica je prazna!
AC Milan je ispao od Internazionalea u polufinalu Coppa Italia
20 Apr

U polufinalu Coppa Italia 2021-2022, Internazionale je pobijedio AC Milan ukupnim rezultatom 3-0 i prošao u finale. Lautaro Martínez je u ovoj utakmici postigao dva gola, a prošlo je dosta vremena otkako je postigao dva u jednoj utakmici. U uvodne 4 minute Lautaro Martínez je postigao prvi pogodak, a navijači u publici podigli su 10. Inter Milan dres kako bi mu čestitali. Lautaro Martínez je ponovno zabio drugim golom u 40. minuti.

Nakon što je poveo s dva pogotka protiv Internazionalea, AC Milan je počeo mijenjati klupu. Ovo su izvanredni trenuci za svaku momčad, tako da momčad neće dopustiti da se netko od glavnih igrača povrijedi. Kada je utakmica dosegla 70 minuta, Internazionale je također zamijenio glavne igrače kako bi osigurao da svaki igrač može održati dovoljnu fizičku spremnost u posljednjim rundama lige. Upravo je ova promjena igrača omogućila Robinu Gosensu, posuđenom igraču koji je nosio 18. dresovi za nogomet, da postigne svoj prvi pogodak u Internazionaleu.

Trenutno na tablici Serie A, AC Milan je na prvom mjestu sa 71 bodom, dok je Internazionale drugi sa 69 bodova nakon utakmice manje. Ostale lige su otprilike skužile koja će momčad pobijediti ove sezone, dok su Serie A i Premier liga još uvijek u situaciji da se dvije momčadi mogu promijeniti u bilo kojem trenutku. AC Milan dres više se neće pojavljivati ​​u finalu Coppa Italia, tako da im je posljednji cilj pokušati osvojiti prvenstvo Serie A.